Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend p6, vagy valamil...

Huawei Ascend p6, vagy valamilyen Lumia?

Figyelt kérdés

Epp telefoncsere elott allok, es e kozott a ketto kozott vacilalok..a lumia azert fogott meg, mert egy nagyon stabil, gyors rendszernek mondjak, megis ar-ertek aranyban nagyon rendben vannak (valamelyik olcsobb modellre gondoltam, 520, 625). Viszont azt is mondjak, hogy az alkalmazasbolt meg a facebook alkalmazas nagyon gyenge...

A huaweit, mint markat nem ismerem, android fronton eddig galaxy S3-m volt, kb egy evig, na ebbol ugy 9-10 honapig voltam vele elegedett, utana eloszor a mikrofon szart be, majd elkezdett lassulni meg lefagyogatni, az utolso par hetben mar naponta kellett kivennem az aksit... Viszont szerettem azt az androidban, hogy barmit ra tudtam tolteni laptop hasznalata nelkul is... Es maga az ascend p6 meg kinezetre meg anyaghasznalatra is pont olyan letisztult es elegans, ami nekem tetszik, viszont ugye jobban a zsebbe kell nyúlni :)

Amire hasznalnam:

- netezes (facebook,viber,bongeszes)

- egyszerubb jatekok, ha unalmas a munka :) (most pl ezekkel : angr birds, hill climb racing, clash of clans, hay day, bubble mania, water, szal egyik se igenyel egy eromuvet :D)

- zenehallgatas

- telefonalas

- azert arnylag jo kepeket csinaljon

Ami nekem tulajdonkeppen fontos lenne, hogy mindezt a szerintem nem sok dolgot amit leírtam gyorsan, akadálymentesen és folyamatosan csinálja .... Tehat ne gondolkodjon mindenen 20 masodpercig, hanem ha ranyomok valamire akkor azt nyissa meg :)

Nos szerintetek??



2014. jún. 27. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Hauwei Ascend p6, esetleg Nokiabol (Lumia 925 vagy 920)
2014. jún. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Huawei nagyon pofás kis készülék, specifikáció alapján rendben is van, de tudásban/árban a Lumia 925 van vele egy kategóriában. Viszont, az általad felsorolt dolgokra valóban megfelelne egy 625, sőt egy 520 is, csak a kamerából kellen akkor engedned. WP-re sokan nem ismerik a Facebook BETA alkalmazást, ami mérföldekkel jobb a sima fb-appnál, és azért nem találják az emberek, mert el van rejtve az Áruházban, lévén, hogy BETA.


Huaweit nem ismerem, Lumiákat igen, azokat nyugodt szívvel ajánlom!

2014. jún. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Emberek ***** válasza:
Én is nyugodt szívvel ajánlom a Lumia készülékeket. Nekem eddig nem sok bajom volt velük. Lassan 7 hónapja nyúzok rendesen egy Lumia 925-öst (immáron 8.1 fejlesztői előzetessel). És eddig ami kívánnivalót hagy maga után a Viber, és értesítései. Nagyjából ennyit tudok felróni neki. A többi tökéletesen rendben van, gyors, megbízható, és nem tököl akármilyen feladatot adok neki
2014. jún. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Viber a többi platformon is szar volt az utóbbi időben, de a többi csevegő alkalamzás (Whatsapp, Messenger, Skype, stb.) rendben működik.
2014. jún. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Viber nem a szolgaltatas miatt vacakol, alapvetoen szarul irtak meg WP-re a klienst.


Szerintem vegyel hasznaltan Lumia 920-ast, 925-ost, esetlegesen 1020-ast (60-70 korul mar kapsz fuggetlenul). Sokkal jobban megeri mint a P6, en S3-rol valtottam Lumia 520-ra es mar az is megerte.


Facebook, ha az uj beta alkalmazast hasznalod, akkor jo. Telefonon nem fogod megtalalni, de szerencsere van az Aruhaznak online felulete is.


Mar csak azert is erne meg nagyobb szamu Lumiat venni, mert azok hamarabb kapjak meg a 8.1-et, illetve tobb kis extra van benne. Szerintem pl. a 920-nak jobb a hangja fulesen, hangszoron egyarant. Raadasul iszonyatjo kepeket tud alkotni :D

2014. jún. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!