Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 925 vagy Samsung...

Nokia Lumia 925 vagy Samsung Galaxy S3?

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nokia.
2014. jún. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lumia 925!
2014. jún. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A Nokia.
2014. jún. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyertelmuen a Lumia. S3-rol valtottam Lumia 520-ra, es sokkalta elegedettebb voltam a Nokiaval!


Most 920-ast hasznalok, es egyszeruen tokeletes!

2014. jún. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
13%
Samsung! A nokiák szarok és azok is maradnak
2014. jún. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5, kedves Vér István, eme bölcs gondolatokat ugyan mire alapozod?


Érdekes, bemész egy mobilaréna fórumszóbába, és egyöntetűen mindenki ezt hangoztatja: "Én meg maradok a 'bármi más, csak ne Samsung' koncepciónál...". Nem lehet, hogy széllel szembe mész?

2014. jún. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 zoo-lee válasza:
0%

Szerintem a Galaxy S3 sokkal egyszerűbb,ès gyorsabb.Én nem igazán szeretem a windows-os telefonokat mert sokkal bonyolultabbak.

De te döntsd el!

2014. jún. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenkèppen nokia; samsung lefagy, akadozik, a szoftveres rèsze nagyon szar akármilyan hardvert is tesznek bele, a windows phone pedig nagyon gördülèkeny ès jó rendszer. (Èn is osztom a mindegy csak ne samsung elvet)
2014. júl. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7, aki még nem használta, annak persze, hogy bonyolultnak tűnik... miközben egyszerű mint egy bot :D van két oldal - kezdőképernyő a csempékkel, amiket úgy helyezel el olyan méretben, ahogy te szeretnéd, és van még egy oldal, ahol az összes telepített alkalmazás van ABC sorrendben. Valóban tök bonyolult :D
2014. júl. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!