Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék venni a T-mobile-nál...

Szeretnék venni a T-mobile-nál egy Huawei Ascend P6-ot részletre új előfizetéssel. Sajnos olvastam hogy kell minimum 10000 Ft ot befizetnem mobilelőleget. Viszont kb másfél éve előfizető vagyok már. Ebben az esetben hogy van?

Figyelt kérdés
Akkor is kell mobilelőleget fizetni ha maradok a jelenlegi előfizetésemnél és nem vagyok arany kártyás még?(Ha maradnék jelenlegi díjcsomagomnál drágább lenne a telefon 10000 Ft-al).

2014. jún. 27. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy kérnének, én is ugyanígy vagyok, és ma hívott a hölgy, semmit nem kell fizetnem. Általában új előfizetőktől szoktak előleget kérni, ezt is ügyfélszolgálatos mondta nekem. Nem mellesleg az ügyfélszolgálatot ha felhívod, sokkal előrébb jutsz, mint itt.
2014. okt. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!