Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csere Xperia U Iphone3GS-re?...

Csere Xperia U Iphone3GS-re? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok szerintetek megérni elpasszolni az Xperia U-mat egy Iphone 3gs-re? Azért kérdés mert tudom hogy már rég nem támogatott de tesómnak is az van és nem sikerült kifagyasztanom hangsúlyozom szimpla használat mellett,viszont az U-tól meg már a frász kerülget amikor csak egy böngészőt elindítok és ki írja hogy alkalmazás leállt.
2014. jún. 27. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
neked nem kell okostelefon...
2014. jún. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez mi féle válasz? :O
2014. jún. 27. 14:41
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó az igaz hogy hiába Flasheltem ki 2.3.7-re 4.0.4 majd rengeteg féle főzött romot ki próbáltam de egyik se jó Cyanogen mod meg bootloop-os lett, tök mindegy milyen CWN-et raktam fel és legutoljára a gyári rom volt rajta de még 2 hónapot se bírt ki úgy hogy csak telepített alkalmazásként egy messenger és egy hangoló volt.
2014. jún. 27. 14:44
 4/8 A kérdező kommentje:
*CWM
2014. jún. 27. 14:45
 5/8 anonim ***** válasza:
az egy dolog, hogy az xperia u egy rakás szar, de a 3GS-el mit akarsz kezdeni? 1 év, és még egy facebook appot se tudsz majd rajta frissíteni, aztán dobhatod ki...legalább egy 4S-t vegyél már, ha annyira iPhone-t akarsz...
2014. jún. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem nagyon felidegesített ez a f#s telefon , de amióta felraktam a SlimKat ROM-ot azóta ég és föld. Tedd fel és nézd meg..:D
2014. jún. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oks köszi :) mondjuk még nem hallottam róla de felrakom amint tudom.
2014. jún. 27. 21:17
 8/8 anonim válasza:
3gs sokkal jobb mint az a csöves xperia.
2014. nov. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!