Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet csinálni a 4GB-os...

Mit lehet csinálni a 4GB-os SD kártyámmal?

Figyelt kérdés

Még régebben vettem 2500 Ft-ért egy SanDisk 4GB-os MicoSD HC SD kártyát,kicseréltem egy 2GB-os SD-re,hogy megnézzem a rajta lévő fájlokat.Visszahelyeztem a 4GB-os SD-t és a telefonom azt írta,hogy:üres SD kártya.Nem tudtam mi a baj,benéztem a telefon tárhely-kezelőjébe és nem volt csatolva az SD kártya.Próbáltam csatolni,de nem sikerült.Nincs kártyaolvasóm és mikor a 4GB-os SD kártya be van helyezve akkor nem tudok USB-vel csatlakozni a számítógéphez.Más telefonom nincs amiben kipróbálhatnám az SD-t.Régebben(5 hónapig)hiba nélkül működött.

Ma kerestem programokat,de nem mennék velük semmire mivel nem tudok USB-vel csatlakozni,úgyhogy abbahagytam a keresést.Lehet valamit még csinálni?



2014. jún. 27. 20:06
 1/1 anonim ***** válasza:

"Nincs kártyaolvasóm"

Akkor magatehetetlen nyomorultként fogod leélni az életed. Vegyél egyet.

2014. jún. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!