Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Express,...

Samsung Galaxy Express, vélemények?

Figyelt kérdés

Nézegettem, hogy vannak-e vélemények, de már régebbi bejegyzések vannak.

A kérdésem, hogy jelenleg 55 ezer Ft-ért tudnám megvenni az Expresst, ezen az áron megéri-e, vagy esetleg van-e hasonló áron jobb esetleg?:)

Más egyéb véleményeket is szívesen várok!


Köszi!



2014. jún. 27. 20:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nem fogok éhen halni, de köszönöm a kedvességedet :) nem fogok lesüllyedni a te szintedre, hogy ilyeneket mondjak, azért mert én megtehetem azt hogy majdnem 300 ezret költhetek telefonra, te meg nem. így jártál, kész:)
2014. jún. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
62%
És akkor most attól boldog vagy hogy ennyit költhetsz telefonra? Mert én anélkül is :)
2014. jún. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
tudod mit, igen boldog vagyok :) így éjszaka el tudsz majd aludni, hogy egy 14 évessel le álltál veszekedni azért, mert neki telik iphone-ra neked meg nem? hát remélem igen, mert ez szánalmas, amit csinálsz :D
2014. jún. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Díjcsomag és hűség miatt kerül 55 ezerbe, nem teljes áron jutok hozzá.

Ezért is kérdezném, hogy ezen az áron (mert egyébként max 60 ezret áldoznék telefonra) milyen telefont érdemes venni.

Ha lehet érveket is kérnék, nem csak telefon típust!:)

köszi!

2014. jún. 30. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!