Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5/5s vagy Samsung...

Iphone 5/5s vagy Samsung galaxy 4/5? Bármelyikről bármi véleményt pozítívumot vagy negatívumot írhattok!

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm:)
2014. jún. 28. 02:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nehezen összehasonlítható a két gyártó. Az android egy nyílt operációs rendszer, ebből fakadóan bármikor végezhetsz rajta módosításokat, könnyedén fel és letölthetsz rá tartalmakat és lényegében bármit feltelepíthetsz rá, ami a megfelelő formátumban van. Ezzel szemben az iPhone zárt operációs rendszert használ, így voltaképpen az iTunes nélkül semmit nem tudsz a telefonra rakni. Ennek azonban az az előnye, hogy a telefonon nem tudsz olyan modosítást végezni és olyan, megbízhatatlan tartalmat rakni, ami lelassítaná. Így a rendszer kevesebb erőforssást igényel. Ezért van az, hogy az 5S a 2 maggal felveszi a harcot a 6-8 magos androidos telefonokkal is. Az android adott verzióját nem a gyártó fejleszti, hanem a google, így a gyártónak kell az androidot a készülékhez optimalizálnia, míg az iPhonnál a szoftvert is az Apple csinálja. Így, sokkal nagyobb az összhang. Természetesen a frisebb modellek mindkét gyártó esetében erősebbek, persze ez árban is megmutatkozik. Én 5S-t használok és őszinte leszek, semmilyen negatívumot nem tudok rá mondani. Talán annyit, hogy megbámulnak vele az utcán, mert presztizs telefon. :)
2014. jún. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
iphone! Nekem mindkettő megvan, és nagyon szeretem őket, bár az 5s egyértelműen jobb. anyukámnak samsungja van (s4) és amit az csinál az brutálisan gáz...
2014. jún. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az 5s-nek nem megy hamar tonkre a gombja? Mert ugye az erintos gomb.
2014. jún. 28. 14:06
 4/12 anonim ***** válasza:
nem:) tök normálisan működik:) már 6 éve vannak iphonejaim, és az összesnek működik!
2014. jún. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

iPhone 5S-t használok, nagyon elégedett vagyok vele.


Androidról váltottam, nagyon jó döntés volt, ez a rendszer sokkal jobban tetszik. Szerintem szebb, gyorsabb, soha nem akad.

2014. jún. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akik használják. Ha leejtitek, úgy h nincs rajt tok, elsőre eltörik? (Nagyon félek hogy eltöröm, de ha iPhone-m lenne, szinte biztos lenne hozzá tokom.)
2014. jún. 28. 16:36
 7/12 anonim ***** válasza:
csak tokkal használom :)
2014. jún. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Zakathol ***** válasza:
Ezt a "leejtem tok nélkül akkor lesz-e baja" dolgot nem nagyon értem. Az összes telefonnál fent áll a veszélye, hogy ha leejted akkor valami károsodik benne. Egész egyszerűen nem erre vannak kitalálva.
2014. jún. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Persze, de ismerősöm egyszer ejtette le és szilánkosra tört a hátulja. Mondjuk az övé 4, de akkor is.
2014. jún. 28. 17:06
 10/12 Zakathol ***** válasza:
#9: Fizikából nem vagytok túl erősek ugye? Bármelyik telefon bármikor szilánkosra törhet. Ha az élére esik a telefon, akkor ezek az edzett üvegek a belső feszültségtől úgy robbannak szét mint a huzat. Az hogy volt olyan ember akinek a telefonja egy elejtéstől szilánkosra tört, az csak szimplán balszerencse.
2014. jún. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!