Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S5230-ról, hogy kell...

Samsung S5230-ról, hogy kell átmásolni a számítógépre fényképeket?

Figyelt kérdés
Feltelepítettem a PC studiót. Bedugom az USB kábelt és a telefon azt írja ki, helyezzen be memóriakártyát és innen se jobbra se balra. Van egy másik telefonom L700-as azt meg nem ismeri fel a program.
2010. jan. 5. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem ne PC studióval próbálkozz.Hanem állítsd át háttértárra, vagy médiatárra.

beállítások -->telefonbeállítások -->számítógépes kapcsolatok--> és ott találod.

Így szerintem felfogja ismerni.

Megnyitod azt a mappát ahol a képeid vannak, kijelölés,másolás aztán a gépedre oda másolod ahova akarod.

Ha így nem megy, akkor nem tudom.

Sokan mondták hogy a kapott Pc studió nem a legjobb és hogy a samsung oldaláról kell letölteni az újabbat. Én nem tudom, mert a háttértárral, vagy médiatárral dolgozok.

sok szerencsét.

2010. jan. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom!
2010. jan. 5. 15:14
 3/3 A kérdező kommentje:
Sikerült is, nagyon sokat segítettél, még egyszer köszi!
2010. jan. 5. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!