Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s5 vagy lg g2?...

Samsung galaxy s5 vagy lg g2? Melyiket erdemes meg venni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg valami mas okos telefon ami gyors nem fagy le es nem romlik el hamar?
2014. jún. 28. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindkettő hasonló tudású, nekem az androiddal vannak problémáim. Előbb-utóbb az összes lelassul és a terméktámogatás sem valami meggyőző. Ha már az s5-ön gondolkodsz, akkor inkább plusz 15 ezerért vegyél iPhone 5S-t. Nem fogod megbánni.
2014. jún. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De megbánnád mert az 5s kb. az Xperia X10 tudását nyújtja ami ma már kicsit kevés.
2014. jún. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a samsungot választanám. Nekem iPhone 5S-em van, és nagyon szeretem, szerintem az jobb mind2nél :))
2014. jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%

előbb utóbb lelassul.. beszéld még itt a hülyeségeket...

ha a kérdező androidos telefont akar, dugjátok fel az iphone-t.. kis vacak kijelző, szar hardver, egyedül a kibaxott alma logó van rajta..

2014. júl. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!