Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5S vélemény, tapasztalat?

IPhone 5S vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
A mostani telefonom elromlott, és az iPhone 5S 64 GB-on gondolkozom, hogy megvegyem. Szerintetek megéri vagy valami mást vegyek?!

2014. jún. 28. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Nekem ilyen készülékem van, én 100%-ig elégedett vagyok vele, szerintem nincs is jobb telefon a piacon. Az egyetlen hátrány az ára, bár szerencsére én nagyon jó áron hozzá tudok jutni. :)
2014. jún. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az ár nem számít!:D A pénzem meg van rá, akár 4-et is tudnék venni belőle. T-Mobile-ból vásárolnám
2014. jún. 28. 13:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha van rá pénzed akkor függetlenül vegyed,mert eladásnál az hogy függő,az hátrány.amúgy minek 64 gb-os?ha van pénzed vegyél egy ipadot is.

Én használok egy ipad Air 128gb-ot és egy iphone 5S 16gb függetlent,valamint egy Mac Pro-t.én iphoneból hülyeségnek tartom a 64gb-ot,mert játékra mac vagy ipad,zenére iphone-ki hallgat annyi zenét?),filmre mac/ipad.én is megvenném,csak felesleges 64gb

2014. jún. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem várd meg az iphone 6-ost szeptemberben már megveheted
2014. júl. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szeptemberben mutatják meg,októberben lehet itthon megvenni.de a simákat nem éri meg,mert az S a javított verzió.(nem azt jelenti hogy a sima az hibás,de akad jónéhány)
2014. júl. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!