Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Legjobb telefon 10-15 ezerért?

Legjobb telefon 10-15 ezerért?

Figyelt kérdés

Valami megbízható butafon kéne, nem tudom mostanában milyenek vannak ebben az árkategóriában. Igazából csak telefonálásra, sms-re kell, illetve annyi nyafogásom azért még lenne, hogy olyan kamera legyen benne, amivel legalább egy oldalas szöveget olvashatóan be lehet fotózni. Ha esetleg bónuszként wifi-képes is, az már tényleg ajándék.

Hogy hagyományos, vagy érintőképernyős, az teljesen mindegy (bár gondolom ilyen kategóriában még mindig rezisztív érintőkijelzők vannak, azt meg kerülném).



#nehogymárnelehessenkiírnikulcsszónélkül
2014. jún. 28. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
alcatel 2001
2014. jún. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nokia 5800, N97 mini
2014. jún. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Ennyiért van telefon?!
2014. jún. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
Menj már innen mert egy undorító elkényeztetett hülyegyerek vagy... Az hogy anyuci/apuci megveszi neked a drága iPhone-t hogy menő legyél az iskolában a többi tízéves között az nem jelenti azt hogy nincsenek telefonok rendes áron.
2014. jún. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

1 nem drága az iphone

2 bocsánat, hogy nem vagyok benne a 10-15 ezres telefon világban

3 nem vagyok tíz éves, és nekem aztán olyan mindegy hogy mit gondolsz rólam :)

4 egy ember nem a telefon miatt lesz menő, szóval mostmár csöndben maradhatsz, köszi

5 arról nem én tehetek hogy megkapom a drága telefont, te meg nem

2014. jún. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pont az 5. pontod a lényeg. Azt hiszed hogy te attól leszel valaki hogy iPhoneod van pedig nem tettél érte semmit se. Az 1. pontodból pedig látszik hogy nem hogy egy iPhone árát, de egy kenyérét se kerested meg még életedben soha.
2014. jún. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
olvasd el a 4. pontot mégegszer! nem attól lesz egy ember menő, hogy milyen telefonja van!!! én szeretem, meg nehogymár 14 évesen el mennjek dolgozni...-.-"
2014. jún. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az egy dolog hogy te szereted de attól még nem kell mindenkinek azt a vackot vennie és nem kéne hülyeségeket írni minden kérdéshez. Menj akkor játssz az iPhone-oddal, hátha átváltozik jó telefonná. :D
2014. jún. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jobb mint a te ősrégi gombos kis nokiád ;)
2014. jún. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Majd, ha anyuci apuci nem lesz, akkor ki fog eltartani?? Ennyi idősen is el lehet kezdeni pénzt csinálni, még akkor is, ha szüleid havi százezrekkel támogatnak.
2014. jún. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!