Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy fölösleges telenoros...

Van egy fölösleges telenoros feltöltökártyás sim kártyám ami az én nevemen van, ha eladom lehet belőle bajom?

Figyelt kérdés
eladom és más fogja használni abból lehet bajom? Számlát nem tud csinálni úgyse mivel ez feltöltőkártyás, amit ő rátölt csak azt tudja lebeszélni, de esetleg más baj lehet belőle? Odaadjam? Ne adjam?

2014. jún. 28. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért nem vesz egy újat? Marha drága..

Én nem adnám oda. Mennyit kérhetsz érte, max egy kóbor ezrest, nagy üzlet.

2014. jún. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom nem nagy üzlet, de ez egy fölösleges sim kártya nem használom, két sim kártyát meg nem akarok fent tartani a semmiért, mert ugye mind a kettőre tölteni kell időnként, ezért gondoltam h inkább odaadom neki.
2014. jún. 28. 15:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért kéne feltölteni? Nem töltöd fel és megszünik.

Az a kártya a te nevedre van regisztrálva, bármi kapcsolható ehhez a telefonszámhoz téged fognak kergetni.

Vegyen magának egy sim kártyát 1325 forintért és slussz.

2014. jún. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem kell, törd el és dobd ki, minden szempontból ez a legbiztonságosabb.
2014. jún. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne add neki, ha pl.: rendőrségi vagy valami bajt csinál, téged vesznek elő, vagy ha (reméljük nem) IED-nek használja, és megtalálják egyben a kártyádat, lecsuknak egy életre...
2014. jún. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!