Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó a Hauwei, mint telefonmárka?

Jó a Hauwei, mint telefonmárka?

Figyelt kérdés
Most készülök venni egy Hauwei Ascend G630-as telefont, megérné? Megbízható telefonok a Hauwei-ek?

2014. jún. 28. 19:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen
2014. jún. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Huawei a telefonmárka, nem Hauwei. :) Egyébként ajánlom nézegetésre a Mobilaréna idevágó tesztjét. Ott a hozzászólásoknál általában jó kis közösség alakul ki, akik leírják tapasztalataikat, tippjeiket.
2014. jún. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Személy szerint nem vennék, inkább valami más gyártótól néznék, hasonló árkategóriában. Annak idején egy y300-ast vásároltam pár napra, hogy legyen egy olcsóbb telefonom, amit nem féltek, de már az első perctől kezdve frászt kaptam tőle, olyan halálosan lassú volt. Persze, a g630 erősebb hardveresen, de szerintem a huaweinél az androitot nem képesek normálisan a telefonhoz igazítani. Például a korábban 100 ezer forint feletti p6-on rendszeresen akadnak a magasabb grafikus teljesítményt igénylő játékok.
2014. jún. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az megbocsáató, mert nem játékra készült hanem elsősorban szelfizésre.
2014. jún. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A Huawei egy nagyon jó márka. Feltörekvőben vannak, szerintem akár az Alcatel vagy az Apple szintjét is elérhetik hamarosan.
2014. jún. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Alsókategóriában jobb mint az Alcatel, az iPhone-oknál meg a 60000 forintos telefonjai is sokkal jobbak.
2014. jún. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Na jólvan gyerekek! Azért, mert nektek nincs pénzetek iPhonéra, attól még nem rossz a készüléksorozat! :D én sem dúskálok, de most fogok iPadot venni és minden tabletnél jobb! tehát ha valamiben nem vagyunk 100%ig biztosak, ne szarozzuk mar le... :DD
2014. jún. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16%

ja utcsó vagyok.

pont ma olvastam az oldalon, hogy írja valaki: "az apple szar, csak a márkát fizeted meg".

fuuu. igen drága, a márkát fizeted meg, mivel az nem igen fog neked 2 hónap után széthullani.

talán kicsit p.araszt voltam az előző válaszban, de úgy szarozzátok az applet, hogy nem ismeritek. sokan elitelik, mert drága!

amúgy utolsó előtti előtti válaszoló biztos azért ilyen okos, mert van köze a telefonokhoz (vicc) és tutira azért vannak 29%osra értékelve a válaszai, mert annyira okosakat mondd.

2014. jún. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lepontoznak az olyan iPhone-fanok mint te, előző válaszoló.
2014. jún. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

/8 Én úgy zsarozzom le hogy ismerem úgy jobb? 4 hétig volt nálam egy ipod touch 2(régen persze :D) és 6 éve van egy mac mini (na ezért 170 ezret kérni pfff pénzkidobás)és 1 héti pod touch 4g(még mindig lassu a rendszer)

Az us ios ek egyre szarabbak nézzétek meg az appstoret a 4.2 utána 7.x en .

2014. jún. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!