Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone Smart 4 Mini 16990-ér...

Vodafone Smart 4 Mini 16990-ért vagy Vodafone Smart 3 (NFC) 19990-ért, vagy Vodafone Smart 4 (NFC) 24990-ért éri meg a legjobban? Esetleg más megoldások?

Figyelt kérdés
Új telefont vennék legfeljebb 25 000 ft értékben. Pár hónapja a Smart 3 volt a nagy álmom, de ahogyan most megjelent a 4-es széria, dilemmába estem. Az,hogy a 4 Android 4.4 (Kitkat)-t, a 4 mini pedig 4.2.2-t futtat, mennyire számít? A kamera nem annyira lényeges, még az akksi és a játéksebesség a fő szempontok. Ha tulajdonosként írtok,adjátok meg a használt telefontípusotokat, légyszíves! Előre is köszönöm :))

2014. jún. 28. 20:42
 1/1 anonim válasza:

Én csak a Smart 4 NFC-ről tudok nyilatkozni, nagyjából egy hónapja vettem és rá 2 hétre vissza is vittem. Újrahúzták egy hét alatt és száz százalékosan jobb lett. Nekem szuperálnak rajta a játékok, nekem egész napokat bír ki úgy, hogy játszom-facebookozom-zenét hallgatok rajta megállás nélkül és csak este rakom fel tölteni.

2 órás töltés elég neki, annál többet nem is javasolnak, hogy pihenjen az akksi. Azért a kameráról is ejtek pár szót, bár tudom, hogy nem lényeg. A hátsó kamerája gyönyörű képeket csinál, kár, hogy a makró nem megy neki. Az elöl lévő szó-szó, ilyen árkategóriához képest tökéletes.

Szerintem jó telefon, bár én 5ezerért vettem. Sajnos szilikontokokat és fóliát még nem lehet kapni a boltokban, de más hátránya nincs.

Összefoglalva szerintem azért ilyen árkategóriához képest 5-ös! :)Remélem így hozzá nemértőként is tudtam valamit segíteni! :)

2014. szept. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!