Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az S4 mini szerintetek "túl...

Az S4 mini szerintetek "túl kicsi"?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Most szeretnék majd telefont venni, és tetszik az s4 mini, de viszont kicsit kicsinek találom viszont a kezem is kicsi szóval bazi nagy telefont se akarok. Szerintetek elavultnak tűnik a mérete miatt? 17L
2014. jún. 29. 23:47
 1/9 anonim válasza:
a "mini" szó valojában èrtelmèt vesztette . csajos mobil! minik nek is 4,3 kijelzöjük van . a lánykènt veszel egy 5 +- kijelzös telot az azèrt hátrányos mert 1 kèzzel kèptelensèg kezelni, zsebbe is nehezen fèr . vèlemènyem szerint nagyon gáz ha "nagyobb "a lány fejènèl a telefon .
2014. jún. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szóval akkor szerinted az s4 mini jó lenne?:)
2014. jún. 30. 00:03
 3/9 anonim ***** válasza:

én 14/f vagyok, nekem s4-em van, most már minden ez alatti telefon kicsi nekem:D függ pár dologtól hogy "kicsi nem kicsi".

eddig milyen telefonod volt? "mekkora" a tenyered? menj el egy euronics-ba, vagy media markt-ba, és nézd meg melyiknek tetszik jobban a mérete:)

és hogy zsebbe nehezen fér.. ezzel azért vitatkoznék, nekem az összes gatyámba belefér az s4:D

2014. jún. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Olyat is ismerek aki Samsung Galaxy Megát használ, de ha neked ez a méret is elég akkor nyugodtan megvehetedm nem fogod megbánni. :)
2014. jún. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 lustig ***** válasza:
0%

ez a mai trend szerintem hülyeség, h állandóan nő a telefon mérete. Minél újabb annál nagyobb telefon (kivétel a sony z1 compact).

A samsungnak a galaxy s széria a zászlóshajója, és ezekhez mérten készítenek mini-t, ami kicsit kisebb, és kicsit gyengébb tudású. Szerintem neked mint lánynak tökéles lesz a mini, 3 ismerősömnek is van (egyik lány), és mind3man nagyon elégedettek vele. Te úgyis csak fb cheatre és pár pónis játékra használnád, arra tökéletes

2014. jún. 30. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Te tényleg azt hiszed hogy 17 évesen erre használna bárki is egy telefont?
2014. jún. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 lustig ***** válasza:

nem azért írtam ilyen hosszú értelmes választ, h lehúzzátok.

De szerintetek milyen alkalmazásokat használ egy lány a telefonon? Fb, fb chat, viber, skype, unicorn dash (ezt értettem pónis játék alatt), talking tom, és a leghardverigényesebb a minionrush.


Erre az s4 mini ennek megfelel, ezekre tökéletes.

Ti most azért kaptátok föl a vizet, mert azt gondlom, h a lányok nem játszanak olyan erőforrás igényes játékokkal mobilon, mintpl shadowgun, v gta san andreas?

2014. júl. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es, látod a sok gyökér mindenkit lehúz:)

Ez a legnagyobb öröm az "életükben":D

2014. júl. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 lustig ***** válasza:
azért vagyok most 39%-on, mert megmondtam a véleményem egyszer egy politikai, és egy vallási vitában. Rájöttem nem szabad, el kell kerülni messziről az ilyen témákat
2014. júl. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!