Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Nokia Lumia 625 telefont...

A Nokia Lumia 625 telefont vettem nemtudom hogy frissitsem Windows Phone 8.1-re mert most 8van rajta nem lassul le?

Figyelt kérdés
Mert az Sony xperia SP-t nagyon elrontották a frissítéssel ha segitenétek Megköszönném.

2014. jún. 30. 08:33
 1/9 anonim válasza:
100%

A Sony az ANDROID.

Teljesen más.

Nyugodtan frissítheted, nem lesz baja a telefonnak.

2014. jún. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Használj vesszőket.


Még nem lehet frissíteni 8.1-re a telefont, csak most kezdenek el kijönni a frissítések és először a felső kategóriások kapják meg. Természetesen a fejlesztői változatot felrakhatod. [link]


Én kb 2 hónapja használom, minimális akadások vannak, de semmi jelentős.

2014. jún. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket.
2014. jún. 30. 09:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Heteken belül elkezdik kiszórni a hivatalos, végleges változatát a 8.1-es frissítésnek, de Android után szerintem célszerű lenne Neked feltenni a fejlesztői változatot, hogy ne érezd visszalépésnek a váltást (értesítési központ, külön hangerőszabályzás, méginkább testre/személyreszabható, stb.).
2014. jún. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 meszike91 ***** válasza:
75%
Szerintem csak akkor frissítsd, ha tényleg nagyon fontos, mert azért jelentősen ront a rendszer stabilitásán.
2014. jún. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tehát ne frissítsem 8.1-re? Mert belassul? Ha nagyon akkor inkább nem frissíten, de te honnan tudod?
2014. jún. 30. 13:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem lassul be (animációk gyorsabbak is), hanem még nincs a készülékre optimalizálva, ezért gyorsabban merül, illetve előfordulhatnak nagyritkán újraindulások - legfőképp komolyabb igénybevétel esetén, tehát nem hívás és egyéb alap műveletek közben (mert a memóriakezelés sincs még optimalizálva).
2014. jún. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A gyorsabban merülés megakadályozható egy hard resettel, és mivel a 8.1 mindent biztonsági ment, így az adataid is megmaradnak.

2 hónapja tettem rá a 8.1-et akkor nem hard-reseteltem, mert úgy voltam, hogy minek, de pár napja elkezdett furán viselkedni, ezért lefuttattam, majd visszaállítottam mindent a backup-ból, és olyan mint újkorában, gyors és 2 napig bírja az 1 nap helyett

2014. jún. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor frissítem nekem a merülés nem nagy gond ha nem lassul annyira.
2014. jún. 30. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!