Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül le egy éjszaka...

Imabelieber kérdése:

Miért merül le egy éjszaka alatt a telefonom?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy s4 minim van. Eddig minden éjjel töltőn volt, mivel észre vettem , hogy kb. 20%ot merül, ha nincs bedugva. Tegnap éjjel megvártam, míg feltölt 100%ra és most nem tettem töltőre. Reggel, próbàlom megnézni az időt és semmi. Ki volt kapcsolva. Aksit kiveszem, vissza, semmi. Ràtettem töltőre és akkor tudtam bekapcsolni, merthogy csontig lemerult! Ez miért van? És pont, hogy minden szemetet Clean Masterrel letakarítottam róla, mielőtt kihúztam volna, és a hàttéralkalmazasokat is bezàrtam. Wifi, adatforgalom, szinkronizalas, bluetooth, minden ki volt kapcsolva. Miért csinàlja ezt? Ez volt meg az első alkalom.
2014. jún. 30. 09:57
 1/2 Kálmix ***** válasza:
Azért nem volt még ilyen, mert most ment tönkre az akksid. Ennyi.
2014. júl. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tegnap is ugyan ezt csinaltam es most csak 40%ot merult le. Remelem ha nem teszem mostmar ra akkor javulni fog.
2014. júl. 2. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!