Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Philips Xenium W6500 véleménye...

Philips Xenium W6500 vélemények? (többi lent)

Figyelt kérdés

Specifikációk alapján ennyiért (~45e) jó vételnek tűnik, mit gondoltok? És legalább nem noname kínai...


1.2 gHz négymagos proci, 1 giga ram, 4 giga belső memória, 540*960 4.3' kijelző, 8 mp kamera, 2400 mAh akku.


Csak az zavar, hogy 4.2-es android van rajta, illetve kizárólag román és orosz oldalakon találtam meg egyetlen magyar webbolt kivételével, semmi angol nyelvű teszt vagy nyugati forgalmazásra utaló jel.



#mobil #mobiltelefon #Android #Philips #Philips Xenium W6500
2014. jún. 30. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ma délután fél hatkor fogja tesztelni a mobilaréna élőben, szerintem várd meg.
2014. jún. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szimpatikus telo, en is elegge gondolkoztam rajta nemreg telefonvasarlaskor, rosszat igazan nem olvastam rola.
2014. jún. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké, igazából kínai, csak nem noname, mert vettek maguknak egy bejáratott (holland) márkát. A mobilarénás videót majd megnézem, ha feltolják youtube-ra, az élő adásról lemaradtam.
2014. jún. 30. 18:05
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 - Rosszat én sem olvastam róla, de lehet, hogy csak azért, mert sem oroszul, sem románul nem tudok :d
2014. jún. 30. 18:07
 5/6 anonim ***** válasza:
En viszont romanul tudok, es ugy sem olvastam rosszat:P
2014. jún. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az jó :) Meg is rendelem...
2014. jún. 30. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!