Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom csatlakoztatni a...

Nem tudom csatlakoztatni a mobilom a laptopra! Miért? És mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
Hiába van összekötve a két cucc,a laptop nem írja ki hogy "csatlakoztatva",a mappa sem ugrik fel,a mobil se írja ki hogy PC-re csatlakozik,viszont töltődik!Ez miért van és mit lehet csinálni vele? Próbáltam másik helyre berakni az USB-t,újraindítottam a telefont,a gépet is,de semmi! A mobilon beállításoknál ki van választva hogy médiaátvitel USB-n keresztül de még így sem reagál...Valaki segítsen légyszi! :(

#zene #mobil #USB #csatlakozás #laptop #nem tudok felrakni
2014. jún. 30. 15:41
 1/3 anonim válasza:
mien típusu a telefon illetve laptop és mien op rendszer fut rajta ?
2014. júl. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kálmix ***** válasza:
Ne a média átvitelt válaszd ki, hanem az adatátvitelt keresd meg.
2014. júl. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az adatátvitelest már próbáltam,nem ment. Amúgy HP laptop Windows 7-tel, a telómmeg Sony Xperia mini. Eddig semmi baj nem volt,egyik napról a másikra lett vele valami...
2014. júl. 10. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!