Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vízbe esett a sony xperia SP...

Vízbe esett a sony xperia SP telefonom!?

Figyelt kérdés

Vigyáztam rá mint a szemem fényére, mégis tegnap házibuli után beleesett a fürdőkádba (ne kérdezzétek miért vittem be magammal...) nem hittem el, a szívroham kerülgetett, kikaptam a vízből, szétszedtem, tál rizsbe be.

én szerintem meghalt az egész...

mennyiért tudnák megjavítani szervízben?

nem kérek a "dobd ki a kukába", vagy a "neked nem való telefon" válaszokat... el se tudjátok képzelni hogy bánom.. és bocsi ha rossz kategóriába írtam a kérdést!



2014. jún. 30. 16:13
 1/9 kérdező.. ***** válasza:
Hát próbáld meg megszárítani..Haveromnak egyszer a galaxy young-a esett a kádba,kivette,szétszedte,hajszárítóval megszárította utána összerakta és működött ugyanúgy gond nélkül.Viszont ha men működik akkor a szervízbee sokat legombolnak.
2014. jún. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kérdező.. ***** válasza:
Bocs a helyesírásért csak telóról írok.
2014. jún. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

de hajszárítóval nem szabad, azt olvastam.

engem nem is érdekelne mennyit kérnek el, csak lenne jó...

ígyvis egy életre megtanultam! ennyire legalább jó volt...

de tényleg, kb mennyit kérhetnek el érte?

2014. jún. 30. 16:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Az ar attol fugghet, hogy mi ment meg, felteve hogy egyaltalan megment. Szerintem most vard ki azt a 3-4 napot, amig kiszarad rendesen es ha nem fog menni, akkor kezdj el gondolkodni a szervizen. Amugy gratulalok, hogy nem egybol bekapcsolni akartad miutan vizbe esett, sokaknak az az elso reakcioja.
2014. jún. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hideg hajszárítóval elvileg lehet, de amúgy ha nokiához lehet hasonlítani, akkor tuti, hogy kifogja bírni, régi nokiám vagy 10X kint maradt az esőben, volt kádban, tóban... és mindig ment, elvileg ha kivan szárítva nem lesz baja. De amíg nem száradt ki, nehogy bekapcsold!
2014. jún. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de amugy mi van ha bekapcsolom? csak hogy mindenhol az megy hogy nem szabad. kiváncsi vagyok :)
2014. júl. 1. 00:56
 7/9 kérdező.. ***** válasza:
Bezárlatol és akkor dobhatod ki.
2014. júl. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Lillus04 válasza:

az nem vizalló

??

2014. júl. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem ,az xperia Z a vízálló
2014. júl. 4. 03:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!