Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Izraelben hogy vegyek rövid...

Izraelben hogy vegyek rövid időre adatforgalom előfizetést?

Figyelt kérdés

A közeljövőben utazok izraelbe, és fog kelleni adatforgalom.

1-2gb kéne, de nem akarok 3-4 ezer forintnál többet költeni.

T-mobilos vagyok.

Nem tudná valaki, hogy kéne ezt megoldanom?



2014. jún. 30. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Keresd a kóser adatforgalmat.
2014. jún. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne utazz oda
2014. jún. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zakathol ***** válasza:
Olcsón csak akkor úszod meg, ha helyi szolgáltatótól intézel magadnak egy kártyát. Ha T-mobil-al akarsz külföldön adatforgalmat generálni akkor 1-2gb-nyi adatforgalomra rámegy a gatyád is a roaming-díj miatt.
2014. jún. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem írtad, h mi a hardver?


Amúgy elõzõnek ( Zakathol nevű felhasználó ) igaza van.


Ha van wifid, az a legolcsóbb, nem hiszem, h van presszo v akarmi, ahol ne lenne. Vmit persze illik fogyasztani, ahol voltam, ott egy narancslé 10 v 12 sekel ( kb 600 - 750 Ft ) volt.


Ha kártyafüggetlen vagy, megúszhatod annyiból.

Tel Avivban az Allenby St olyan, mint Pesten a körút. Keresel egy boltot, általában beszélnek angolul.


Tájékoztató adat: a kártyfüggetlen ( angolul unlocked ) telomba sim 20 v 30 sekel volt, kb annyi mint itt 2000 Ft-nak megfelelõ ( sajnos erre pontatlanu emléxem ), miután elhasználtam, az 50 sekeles feltöltés ( ez pontos ) 55 sekel volt egy boltban ( kb 3500 Ft ). Mindez tavaly januárban.


Mazsolázhatsz az alábbiakból, ha találsz olyat amelyik bolt, ahova bemehetsz. De ezek is csak, ha kártyafüggetlen a készüléked.


[link]

2014. júl. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!