Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék egy kis segítséget kérni, ugyanis telefonmasinát szeretnék vásárolni.

A telefonokhoz nagyjából értek, (bár kitudja) de nem tudom, hogy melyik telefont lenne érdemes megvennem.

Eddig egy joggal alázott Galaxy Ace boldogtalan tulajdonosa voltam, de már eléggé frusztráló, hogy szinte semmit nem nyit meg, és amit sikerül neki, azt is van, hogy fél perc után sikerül neki.

Nézegettem az iPhone 5s-t és a Samsung Galaxy S5-öt is, és valószínűleg ezek közül lesz valamelyik, kérlek titeket, hogy írjátok le a véleményeteket, és esetleg ha van ilyesmi tudású telefon, akkor szívesen meghallgatom az ötleteteket. Nagyon sokat segítenétek, mert tanácstalan vagyok. A pénz nem lényeg, csak egy szoftverileg jó készüléket szeretnék, ami még két év múlva is telefon marad. Előre is köszönöm!


HTC One nem tetszik, ezért DQ.



2014. jún. 30. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Várd meg az iPhone 6-ot és a Note4-et, és azok közül dönts, ne 5s meg s5 között:)

Note 4 augusztus-szeptember, az iPhone 6 meg elvileg most ősz.

2014. jún. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 SeinHime ***** válasza:
Szerintem nem éri meg várni az iPhone 6-ra, nem lesz akkora előrelépés az 5s-el szemben, viszont sokkal drágább lesz. Ha a szoftver a fontos, akkor inkább az iPhone, a Samsung telók tele vannak pakolva mindenféle fölösleges cuccal. Ha maradnál az Androidnál, akkor én inkább a Sony Xperia Z2-t ajánlanám.
2014. jún. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"sokkal drágább lesz"

5s most 160k, a 6 sem lesz több mint 220k.

meg a kérdező azt írta hogy "a pénz nem lényeg"

2014. jún. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
még midig xamoi mi3 érdemes venni.
2014. jún. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg a Nokia 925 v.1020.
2014. júl. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!