Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van ilyen lehetőség Iphone-on?

Van ilyen lehetőség Iphone-on?

Figyelt kérdés

Az Iphone 5s-en lehet valahogy korlátozni hogy ki nézheti meg pl a fotókat/sms-eket? Valami jelkódra gondolok.Hogy ha rálépnek az ikonra kérjen valami jelkódot. Lehet ilyet beállítani ezen a készüléken? Sokan elkérik a telefonomat és ugye ilyenkor az első hogy mindenki az smseket illetve a fotókat nyitja meg. Ezért szeretném ha lenne egy jelkód amivel csak én tudom megnyitni.

Ha valaki tud segíteni annak köszönöm előre.



2014. júl. 1. 00:08
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Jelenleg csak akkor van erre lehetőség ha jailbreakeled a telefont.
2014. júl. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Nincs, csak az egész telefont van módod lezárni. Mondjuk aki SMS-ekbe/fényképekbe néz bele, az akkor foghatná utoljára a kezében a telefonom.
2014. júl. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, ne add oda senkinek a telefonodat, pláne ha olyan van benne ami nem publikus. Mondjuk ez minden telefonra vonatkozik, nem típusfüggő.
2014. júl. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Külsős alkalmazások vannak amikkel a képek kódolhatók.

De úgy tudom, hogy ez az eredeti galériát nem védi. Sosem használtam még ilyet, így nem tudom.

Talán ha elrejted a képek ikonját valami mappába.


nézd meg iTunesban: password picture

Lesz több találat is.

2014. júl. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

passcode picture

nem password

2014. júl. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2014. júl. 1. 12:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt ne add oda senkinek, az a Tied, mindenki vegyen magának.

Ahogy a fenti hozzászóló írta, ha valaki az én sms eimbe , fényképeimben turkálna, akkor fogta ulojára a telómat.

Másrészt ilyen jelszavas megoldás nincs a fotókra, de ha mindenképp szeretnél ilyet, regisztrálj be egy felhöbe, töltsd oda fel a fotóid, mappázva. Aztán telepítsd a választott szolgáltató app-ját a telódra, és az felhasználónévvel/jelszóval müködik

2014. júl. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!