Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyen téren megéri megvenni a...

Ilyen téren megéri megvenni a Samsung Galaxy Ace 3-at?

Figyelt kérdés
Most Samsung Galaxy Mini-m van. Az ace3 szimpatikus, de nagyobb telefont szeretnék, mint a mostani. Az ace3 nem sokkal nagyobb. Pár mm-rel. Még nem fogtam kézbe, csak keresgéltem róla neten. Fogásra jobban feltűnik az az 1-2 mm? Mert ha igen, akkor jövőhéten bemegyek a Telekomba és megveszem, viszont ha tényleg ugyanakkorának látszik, és olyannak is érződik, akkor már nem biztos, hogy azt választom. Ha esetleg írnátok jó okostelefonokat 40ezer ft környékén, azt is nagyon megköszönném :)

2014. júl. 1. 11:59
 1/6 anonim válasza:

Szerintem a Samsung Galaxy S Advance jobban megéri, nekem azom van

és nagyon jó!

Nagyobb is, androidja: 4.1.2, sok alkalmazás kompatibilis vele!

Ismerősömnek Ace 2-je van és megbánta!

De rajtad áll a döntés! :-)

2014. júl. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az Ace 3 jobb mint az S advance. Főleg ha az lte válozatról van szó.
2014. júl. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nemtudom, nekem jobban bejön az S Advance, de ez ízlés kérdése is!
2014. júl. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat :)
2014. júl. 1. 13:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet ízlés kérdése, de a száraz adatok alapján így is jobb. Jobb proci, több ram, 4.2-es android
2014. júl. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igazából jóval nagyobb mint a galaxy mini főleg a képernyője (tapasztalatból)
2014. júl. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!