Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van telepített facebook-om és...

Van telepített facebook-om és messengerem. Ezzel lenne kérdésem felétek. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

A telefonom alapból rajta volt a Facebook alkalmazás. Kis idővel a Messenger-t is telepítettem Google Play-ről.

Amikor a Facebook-app-ban vagyok benne és rámegyek az üzenetre, ha éppen valakinek írni szeretnék rögtön a Messenger-t dobja ki kis képernyőben, hogy ot írjam az üzenetem, de ezt így nem szeretném. Ha Facebook-appon vagyok akkor onnan szeretnék küldeni, ha pedig M-n akkor onnan.

(Facebook-app -> üzenetek -> és ekkor nem XY-t adja ki, hanem a Messenger-t és úgy azt a személyt, akinek szeretnék írni.)

Nem tudom mennyire érthető a kérdésem, de remélem tudtok rá válaszolni! :) Előre is köszönöm a válaszokat, tapasztalatokat!



#üzenet #Messenger #Facebook-app
2014. júl. 1. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
A facebook alkalmazásból tulajdonképpen kivették az üzenetküldős részt és ezt helyettesíti a facebook messenger. Ha nincs fenn az, akkor a facebook alkakmazás reklamálni fog, hogy csak azzal tudsz üzenetet küldeni.
2014. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor hasznald a bongeszorol ott nem kell messenger
2014. aug. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!