Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha pl. a Telenornál aláírok...

Ha pl. a Telenornál aláírok egy 2 éves hűségidős szerződést, a hűségidőn belül, a szolgáltató akármikor emelheti a havidíjat? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ezt a csomagot néztem ki:


[link]


Ez most 6000HUF /hó.

Ezt a kétéves hűségidő közben emelheti a szolgáltató, vagy végig 6000HUF / hó marad?


2014. júl. 1. 14:42
 1/3 Kálmix ***** válasza:

Ha aláírod a szerződést, akkor két évig annyi az alapdíj. Maximum annyival nőhet, amivel többet beszélsz vagy SMS-ezel mint amennyit magában foglal az előfizetés.

De ha valamiben még nem vagy biztos, kérj visszahívást az oldal alján. Még nem volt tapasztalatom ezzel a próbás akcióval. Csak a reklámot ismerem, mert az jön orrba-szájba.

Viszont már több alkalommal is szerződtem velük és nagyon korrektek, amíg meg nem csúszol a részlettel.

2014. júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jelenleg ez van kiírva:

2 éves hűségidő

6000 HUF / hó

Ez korlátlan beszélgetés telenoros irányba + 180 perc más irányba + 500 MB Internet



A kérdésem arra vonatkozik, hogy aláírás után akkor nem tehetik meg, hogy az alapdíjat emelik a 2 éven belül, vagy csökkentik a 180 percet, stb.?


(Azt tudom, hogy ha 200 percet telefonálok más irányba, akkor a 20 perc díja hozzáadódik az alapdíjhoz. De a kérdésem nem erre vonatkozik most.)

2014. júl. 1. 15:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Attol fugg milyen husegnyilatkozatot kotsz. Ha csak annyit, hogy Telenoros elofizetesed marad, akkor megtehetik, de ebben az esetben te is bemehetsz, valthatsz.


Ha viszont csomagra kotsz huseget, azt ok egyoldaluan nem valtoztathatjak meg (habar meg szoktak), ilyen esetben a fogyasztovedelemnel lehet oket feljelenteni.

2014. júl. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!