Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek működik ez a Nemzeti...

Nektek működik ez a Nemzeti mobilparkolás vagy mi?

Figyelt kérdés

Délelőtt elküldtem a rendszámot a megfelelő számra. Meg is kaptam a válasz SMS-t hogy elindult a parkolás.

Délután amikor mentem vissza az autóhoz ott volt a piros csomag. Elküldtem a stop szót és visszaküldte hogy nincs aktív parkolás. Most akkor mi van? Ki kell majd fizetni a büntetést?



2014. júl. 1. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:

azt mondták a rádióban, hogy még ma küldeni kell egy emailt, vagy faxot az esetről...hol, mikor, mennyit, milyen számról milyenre...ez később bizonyító erejű..(lehet) ma még faxolj, vagy emailozz..a telefonálás nem jó... csak úgy, hogy valami nyom maradjon...az sms sem jó


a parkolóautomatán ott az összes info..

2014. júl. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mintha a héten olvastam volna egy cikket arról hogy a rendszer bevezetését elhalasztották.


DE ha megvan az igazoló-SMS, azt vidd be a parkolótársaságnak, tutira el kell fogadniuk!

2014. júl. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell. A mai nap próbanap volt.
2014. júl. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!