LG G3 vélemény?

Figyelt kérdés
Most 1 Note 2-t használok, de szeretnék váltani. Szerintetek jó választás lenne? Miben rosszabb, mint a konkurencia?
2014. júl. 1. 22:55
 1/6 dirtboy ***** válasza:
a G3 nál én attól tartok hogy hiába a durva hardver, nagyon vissza fogja majd a QHD felbontás. de ne legyen igazam mert nekem is nagyon tetszik a készülék és szívesen cserélném rá a mostani LG-met.
2014. júl. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én megvárnám a Note4-et, és a note4 és a G3 között döntenék majd. én személy szerint most a note4-et várom, de csak azért, mert lehetőségem lesz szinte ingyen beszerezni:)
2014. júl. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attol fugg mire kell. Ha phablet kell feltetlen, olcsobban kapsz Lumia 1520-at, ami jobban teljesit mint a G3.
2014. júl. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Phablet kellene, mert most is azt használok, viszont attól tartok, hogy hiányozna az S-Pen, mert én használtam a feature-eket, viszont ritkán. A Note 4-en én is gondolkoztam, csak úgy még nem tetszett semmi ennyire mostanáig a telefonok közül. A G3 design-ben nagyon tetszik valamiért..
2014. júl. 2. 15:21
 5/6 Ryan Newman válasza:
Phablet.. Sony xperia z ultrát ajánlok!
2015. jan. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az nem igazán különbözik a sima telefonoktól. Amúgy azóta Note 4-et vettem, és nem nyúltam mellé vele szerintem. Bár még vannak gyermekbetegségei, de az 5.0-val ezek is valószínűleg eltűnnek.
2015. jan. 31. 14:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!