Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s-en az app store-bol...

Rebbancs... kérdése:

Iphone 4s-en az app store-bol hogyan lehet kitörölni az előzményeket?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne😔 koszonom szepen elore is a segitseget
2014. júl. 2. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:

nah mi van? Apád telefonjára töltötted le a Kamasutra-t? :D

Szívás!

2014. júl. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez a sajat telefonom😂😂😂 es kulonben meg (nem mintha sok kozod lenne hozza) de tul sok alkalmazas foglalja el a helyet es a memoria be fog telni es ezert szeretnem kitorolni:)
2014. júl. 2. 01:15
 3/7 anonim ***** válasza:
A kereseseknek nincs közük az alkalmazások által használt helyhez
2014. júl. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Így van. Ha alkalmazást töltesz le, úgy azt egyszerűen törölheted, ha hozzan rányomsz, majd az x-re kattintasz. Azonban az keresési előzményeket az App Storeban nem tudod törölni. Vagy is valójában azok nem is keresési előzmények, hanem egy ún. vásárlási törnénet, melynek a lényege az, hogy amiket korábban megvásároltál, azokat ne kelljen újra. Mivel az App Store a vásárlásaid online kezeli, így az "előzmények" abszolút nem foglalnak helyet. Ha feltétlen titkolnivalód van, akkor az egyetlen lehetőség, ha csinálsz egy új Apple id-t.
2014. júl. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Engem is érdekelne a lehetőség, mert ugyan nincs titkolnivaló, de egy rakás hasonló ingyenes appot letöltöttem mire megtaláltam az igazit, amitől meg teljes káosz lett az AppStore. Pár percig voltak csak fent azok az appok, de mostmár örökre ott figyelnek?
2015. jún. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Na közben rá is jöttem hogy lehet elrejteni ezeket a listából (oldalra húzva megjelenik erre egy gomb), úgyhogy meg is válaszoltam magamnak a kérdést. :-)
2015. jún. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
... de ha bezárom az ablakot és újra visszajövök, akkor megint ott figyel a listában mind! Ez most komoly? Mert viccnek elég rossz lenne! (Sorry, hogy itt elcsevegek magammal, de ez elég értelmetlennek tűnik a számomra)
2015. jún. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!