Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri és meg merjem venni?...

Megéri és meg merjem venni? IPhone 5s 16GB kártyafüggetlenül 179 900 Ft-ért, bontatlan csomagolás, Apple garancia.

Figyelt kérdés
Új és használt telefonokat forgalmazó mobil szaküzlet, belvárosi bolt.

2014. júl. 2. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:

ha személyesen elmész, megnézed, kipróbálod és nincs vele semmi baj meg a bolt se egy nagyon gáz helynek tűnik szerintem baj nem lehet. főleg ha előtted bontják ki a fóliából, mivel a garancia addig ér ezekre a telefonokra ameddig szét nem szedik, vagy alkatrészt nem cserélnek benne.

a 180ezer meg nekem pont határon van. újonnan 220 szóval annál olcsóbb, de ha tényleg bontatlan csomagolás meg a telefon is fóliás akkor még megéri. de ha nem akkor pl. vaterán találsz olcsóbban is hasonló paraméterekkel.

2014. júl. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

220 újan? hol láttad te azt a mediamarkt-on meg az applestore-on kívül?

Kérdező itt van full új, apple gari 170-ért: [link]

2014. júl. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

igen, apple storeban 220ezer

de mivel az a tutira eredeti én azt vettem alapul. természetesen ha akár árukeresőn nézel utána találsz olcsóbban vagy interneten máshol mint amit te is linkeltél.

2014. júl. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!