Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z1 Compact mennyir...

Sony Xperia Z1 Compact mennyire működik megbízhatóan, vagy sok baj van vele?

Figyelt kérdés

2014. júl. 2. 12:48
 1/4 anonim válasza:
100%
Ilyen drága telefonnál, ilyen hardwerrel nem lesz semmi gondod... Hacsak nem kap egy bughalmaz update-et, ahogy az SP
2014. júl. 17. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 doni1201 ***** válasza:
Egy problémám volt vele eddig: A kamera alkalmazás néha lefagyott, csak újraindítás után lehetett újra használni. De a 4.4.4-es android frissítés úgy tűnik megoldotta a problémát, azóta még nem volt vele gondom.
2014. júl. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Imàdom*-* de a kameràban ha a "kiterjesztett valósàg" funkciót hasznàltam egy fèl óràig kiirta h leált az alkalmazàs :/
2014. júl. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is ezt a telefont akarom megvenni.De ennyi pénzért jól meg kell gondolni.

Pláne nálam...hiába vigyázok a dolgaimra...leejtem,megkarcolom,kimosom stb... :)

2014. júl. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!