Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elhagytam a telefonom, ami...

Elhagytam a telefonom, ami most nem fő szempont de tele volt mobilszámokkal amik fontosak munkához, ilyenkor mit lehet tenni, valahol megvannak a számok, vagy a t-mobil ezt valahol tárolja? .

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt már benézted.


A T-mobil ezeket nem tárolhatja kérés nélkül hacsak nem volt telszámra kiterjedő részletes számla lekérdezés korábban.

2010. jan. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 judka válasza:

Ez így van, ahogy az előttem szóló írta.

Én is hasonló cipőben járok, a T-Mobil 4 rongyért tiltatta le a sim-emet, a készüléket meg csak rendőrségi feljelentés ellenében.

Nem éri meg elhagyni a telefont.

2010. jan. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Pár évvel ezelőtt tőlem ellopták a telefonomat. Rendőrségi feljelentés után bementem a szolgáltatóhoz (pannonos) és letiltattam a sim-et. Akkor ajánlották fel, hogy ha szeretném akkor megtarthatom a számomat, kapok új simet hozzá, de nem lesznek meg az sms-ek telefonszámok :(, akkor 5000ft-ba került volna. Bár jó oldala a dolognak, hogy ha valaki el akarna érni Téged újból el tudna...ha meg gondolom valaki úgy sem keresne egy ideig, az annyit is ért :)
2010. jan. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Tiltasd le, jelentsd rendőrségen, ha céges telefon, akkor talán még keresnék is, egyébként máshol nem őrizted azokat a számokat? Ami munkához kell, az nekem máshova is fel van írva. A szolgáltató nem tárolhatja.
2010. jan. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg már nem lehet érte sokat tenni, hátha meglesz - és a számok is benne lesznek, az új "gazda" nem törölte őket és a telefont se tette tönkre.

A következő telefonod rendszeresen szinkronizáld számítógéppel, vagy ha nem tudod, akkor a fontosabb számokat írd ki kézzel.

2010. jan. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Múltkor itt írta valaki, hogy talált egy telefont, nem a tied volt? :)
2010. jan. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rosszul fogalmaztam,ellopták,tehát nem az enyémet találták meg.
2010. jan. 6. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!