Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » PX I5 iphone copy Model: i5...

PX I5 iphone copy Model: i5 quad band phone Ehhez a telefonhoz lehet valahonnan akksit szerezni? Meg az usb/ töltő csatlakozója sem jó. Azt kilehet cserélni/cseréltetni? (mivel koppintás ezért szervízbe cserélnék? )

Figyelt kérdés

ha valamilyen adat kellene a telóról akkor kèrdezzetek

elõre is köszönöm a segítsèget :D



#i5 copy
2014. júl. 2. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezért nem veszünk no name telefont. Mert valami gagyit összeszerelnek, eladnak pár tucatot néhány idiótának, és helloszia. Nincs alkatrész, nincs szerviz. Valószínűleg a szervizesek is csak megvonják a vállukat, és ha van is alkatrész, javítással együtt többe kerül, mint ha veszel egy új - ezúttal inkább normális támogatottságú - telót.

Akksit talán találsz hozzá, ott érdeklődj, ahol vetted ezt a remek készüléket vagy ebay, érdemes a jelenlegin lévő számokat is nézegetni, de a csatlakozót nem hiszem, hogy reális áron javítanák bárhol, bár nem tudom, mennyit fizettél ezért a remekműért. :D Árajánlatot talán ingyen kapsz még. :D

2014. júl. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nekem nem került semmibe...kapta uncsim :D de nekem adta ...ès utàna èn hasznàltam 1 èvig ès konkrètan semmi bajom nem volt vele..ugyanúgy mûködött mint egy normális dràga telefon...ezèrt is fàj a szivem kidobni :S ...csak aztàn dràga èdesanyàm a napon hagyta ès felpúposodott .

az aljàba meg egy balf.sz màsik töltõt dugott be xD

2014. júl. 3. 18:22
 3/3 A kérdező kommentje:
*az akksi púposodott fel
2014. júl. 3. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!