Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Villog a TELEFONOM! Nem tudok...

Villog a TELEFONOM! Nem tudok semmit csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár hete egy gyári visszaálítás után valami latin nyelvre nyomtam, és mikor feloldom a képernyőzárat nem tudok se menübe se sehova lépni mi lehet a hiba???


Telefon tipusa: M-Horse I9500 Mini


Kérlek segítsetek, előre is köszi!



2014. júl. 2. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Máskor vegyél telefont
2014. júl. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pff! Normális válaszokat szeretnék! köszi
2014. júl. 2. 19:49
 3/13 Saavedro ***** válasza:
Öö sajnos tényleg csak az előzőt tudom alapul venni én is... :/
2014. júl. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
de mi lehet a baja?
2014. júl. 2. 22:26
 5/13 anonim ***** válasza:
kikeresed a telefonodhoz tartozó romot (google a barátod), és felrakod rá újra az androidot. már ha ez a kínai csoda engedi.
2014. júl. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
Villog? Játsszál rendőröset vele
2014. júl. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
10:44 Hogyan lehetsz ekkora nyomorék? feleslegesen minek válaszolsz, utálom az ilyen beképzelt majompofájú embereket
2014. júl. 6. 20:52
 8/13 b95 ***** válasza:
58%

Hogy érted, hogy villog?

Egyszer csak, bármiféle előjel vagy felhasználói interakció nélkül elkezd villogni a kép?


Nem lehet, hogy a fejlesztői beállításoknál bekapcsoltad a képfrissítés megjelenítését?

Mást nem tudok elképzelni.

2014. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"Sziasztok! Pár hete egy gyári visszaálítás után valami latin nyelvre nyomtam, és mikor feloldom a képernyőzárat nem tudok se menübe se sehova lépni mi lehet a hiba???

"

2014. júl. 8. 22:17
 10/13 anonim ***** válasza:
Valami latin nyelvre és kaptál egy argentin-kíni vírust. Együtt gyártják a gagyit. Nem tudok spanyolul, nincs kinai-argentin telefonom vagy tabletem, mégis kapok ilyen spamokat. A villogás valamilyen megnyitásra vagy telepítésre váró alkalmazásra is utalhat.
2014. júl. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!