Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet lumia 610-et...

K.patrik96 kérdése:

Hogy lehet lumia 610-et csatlakoztatni a számítógéphez?

Figyelt kérdés

Megpróbáltam már hivatalos microsoft oldalról letölteni egy drivert de azzal sem ismeri fel :S A következő leírást adták meg:

[link]

én a 4. lépésnél akadtam le kikapcsolt állapotba az összes usb be beraktam mindenhol rezget aztán később kb 30 mp-el megjelenik rajta egy merülő akumlátor (100%-ig fel van töltve) és újból rezeg 1-et és kezdi előröl :S driver telepítése után már nem adta ki az akumlátort de ugyanúgy rezeg 1 et és nem válaszol :S



#USB #csatlakozás #lumnia 610
2014. júl. 2. 19:58
 1/8 b95 ***** válasza:
Zune ugye telepítve van?
2014. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mármint pc-re vagy telefonra?
2014. júl. 2. 21:40
 3/8 b95 ***** válasza:
PC-re, természetesen.
2014. júl. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs mindjárt feltelepítem :)
2014. júl. 2. 21:56
 5/8 A kérdező kommentje:
feltelepítettem de ugyan aszt csinálja :S
2014. júl. 4. 14:40
 6/8 b95 ***** válasza:

Csatlakoztasd a telefont a gépre, anélkül hogy kikapcsolnád vagy bármi egyebet csinálnál a telefonnal.


Ezután a Zune elvileg automatikusan elindul a gépen, illetve a driver-keresés is elindul.

2014. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Bedugom és nem reagál :) bekapcsolva és kikapcsolva se :)

A znue meg azt írja hogy nincs csatlakoztatott eszköz :S

egyéb tipp?

2014. júl. 4. 15:54
 8/8 b95 ***** válasza:
Ha rádugod a telót a gépre, akkor a gép eszközkezelője mit ír?
2014. júl. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!