Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos okostelefonra...

Androidos okostelefonra (Xperia SP) milyen alkaalmazasok vannak amik javitjak, megorzik a telefon mukodeset, valamilyen szempontbol "segitik" a telefont?

Figyelt kérdés

Van Clean masterem , es vannak ilye akku-meentos alkalmazasok is play-en... ezekbol melyik nem kamu? Es mit ajanlotok ti? Szeretnem a legtobbet kihozni a telobol ,de sokat rosszalkodik...

Elore is koszi!



2014. júl. 2. 23:33
 1/7 winny96 válasza:
a Clean Master jó szerintem , én még s Battery Doctor nevű akku kímélő alkalmazást is használom Alcatel ot-995 re , és egész jól egyben tartja a telefont :D
2014. júl. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felesleges bármilyen említett alkalmazás.
2014. júl. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az sp-met a clean master tette tönkre, amint lehet távolítsd el. Továbbá az akkukímélő appok is feleslegesek, bőven elég a gyári stamina és akkukímélő mód. Esetleg az es task manager-t próbáld ki, nekem az vált be. De minél kevesebb ilyen app van rajta, annál jobb.
2014. júl. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Stamina sem ér semmit, csak a marketing miatt lett kitalálva.
2014. júl. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi:)

hát a stamina tényleg nem ér túl sokat, nem használom rongyosra de nem bír ki egy napot:/ volt rajta egyszer valami akkukímélő, azzal órák alatt lemerült úgy hogy kb hozzá se nyúltam...

köszi a válaszokat!

2014. júl. 3. 21:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Én semmi ilyen task killer appot nem használok, mint a Clean Master, de tökéletesen elégedett vagyok mind az akkuidővel, mind a teljesítménnyel.

Egy jó ROM és Kernel csodát tud tenni, szóval inkább ott nézelődj, ne az appok között :)

2014. júl. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi a tanacsot:) az a baj hogy ahhoz az en tudasom keves , max egy ismeros tudna esetleg segiteni...
2014. júl. 4. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!