Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5-öm van, és az idióta...

IPhone 5-öm van, és az idióta haverom átállította a jelkódomat, és nem hajlandó megmondani a kódot! És nem tudom feloldani a telefont!?

Figyelt kérdés
IPhone 5öm van , és az idióta haverom átállította a jelkódomat,és nem hajlandó megmodani a kódot ! A telefon jailbreakelve is van ( nemtudom ez számít -e valamit) - de az eredeti jelkóddal van lezárva ...Hogyan tudnám egyáltalán feloldani a telefont? Amúgy már annyiszor próbáloztam , hogy letiltott és azt irja csatlakoztassa az iTunes -hoz...Csatlakoztattam de semmi! Ha valaki tud valamit kérem segítsen!A kötözködők kérem kíméljenek!!

2014. júl. 2. 23:50
 1/10 anonim válasza:
7%
p öcs vagy
2014. júl. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

bocs :)

legjobb megoldás ha megkéred a barátot hogy mondja el

2014. júl. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ujjlenyomat?
2014. júl. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A barátom nem hajlandó elmondani,amugy nem Touch ID-s !Szoval valakinek valamilyen ötlet? Nagyon kéne:)
2014. júl. 3. 00:00
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Add vissza a tulajnak, biztosan hiányzik már neki.
2014. júl. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ja, ezt a dumát itt nem veszi be senki, bár elsőre megkönnyeztet..


ha nem állítja vissza, esetleg elfelejti, akkor "szerezz" egy másikat..


esetleg egy hekkernek nézz mélyen a szemébe..az talán...

2014. júl. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ha a tied a telefon akkor nincs gáz ugyebár, max. mentés hiányában a tartalmad veszik el, ha nyomsz iTunesban egy visszaállítást és utána nem haverkodsz idiótákkal.

ha meg csak "kölcsönvetted" valakitől szégyelld el magad és próbáld meg visszaadni, használni úgyse fogod tudni

2014. júl. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

melyik oprendszer van rajta? iphone4-en és régebbi ios-szel volt lehetőség

[link]

illetve 7.0.2-n is volt egy bug


sajna iphone5ben már low level szinten van letárolva a jelkód és több helyen is használja a telefon az abból generált kódokat, a telefonon megkerülni házi módszerekkel kb. lehetetlen, itunes se tud kapcsolódni a telefonhoz amíg azt nem nyitod ki


vannak a gyakori kódok, próbáld végig őket

[link]


ha lopott a telefon add vissza

2014. júl. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen sikerült.. Amúgy rájöttem hogy mennyi "emberi lény "van a világon, és mennyi igazi EMBER(akit az tesz emberré hogy segít a másikon ha bajban van!!!)Akik nem segítőszándékkal álltak hozzá az én problémámhoz hanem kételkedtek bennem azoknak azt üzenem : HA TI IS BAJBAN LESZTEK A TÖBBI EMBER IS ILYEN "SEGÍTŐKÉSZEK " LEGYENEK VELETEKEK , MINT TI VELEM!
2014. júl. 3. 11:59
 10/10 A kérdező kommentje:
.."SEGÍTŐKÉSZ" LEGYEN VELETEK..
2014. júl. 3. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!