Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Clash of Clans vagy Castle Clash?

Nandika2000 kérdése:

Clash of Clans vagy Castle Clash?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a jobb?

Én a Castle Clash-el szoktam játszani, de szerintem a Clash of Clans is hasonló játék, nem?



2014. júl. 3. 10:48
 1/7 geri03 válasza:
80%
Castle clash, én mindkét jatékot kipróbáltam!
2014. júl. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Clash of clans!
2014. júl. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 KisEmbaerke válasza:
77%

az IGG.com-os játékok szarok de a supercellesek jók a

Castle Clash nagy copy a clash of clans ről

2014. aug. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
62%

Nekem meg van mind a kettő játék. Mind a kettő élvezetes, lényegében ugyan azok. Sokan azt mondják, hogy az IGG lemásolta a Supercellt. Véleményem szerint ez nem igaz.

Nekem jobban tetszik egy kicsivel a Castle Clash, több lehetőséget nyújt; jobban és gyorsabban lehet benne fejlődni. Több hangsúlyt fektetnek a hősökre, többféle nyersanyagok vannak benne...stb.

S ami a lényeg: a Clash of Clans a kupákra épül, ami egy szem sincs a Castle Clash-ban. Nem leszólom a Clash of Clans-et, de jobb a Castle Clash.

2014. aug. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Clash of Clans
2014. okt. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
CLASH OF CLANS
2015. máj. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Csak hogy tisztazzuk! Clash of clans elott nem volt hasonlo jatek, vay csak valami nagyon alapszintu valami. 2013 augusztusban jelent meg a Clash of Clans es az volt az elso fantasy-strategy jatek. Azota kb 10+ nyomis CoC copy letezik. Parban csak a grafika eltero meg a nevek de szinte ugyanaz. De ezek bugos nyajavak.

Tehat csakis clash of clans

2015. aug. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!