Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumiara, mikor érkezik...

Nokia lumiara, mikor érkezik meg a Windows phone 8.1-es verzió?

Figyelt kérdés

Vagy ha megérkezett, akkor mi a teendőm, hogy én is használatba tudjam venni. nekem úgy mondtak, hogy majd a Microsoft értesíteni fog az új verzióról. En mar egy ideje türelmesen vártam, de nem kaptam semmi értesítést.

Előre is köszönöm annak, aki segíteni próbál.


2014. júl. 3. 12:58
 1/6 b95 ***** válasza:

Még nem érhető el.

A telefonod jelezni fog, ha elérhető a frissítés, de manuálisan is rá tudsz keresni a beállítások menüben.


Utána annyi a teendőd, hogy rámész a telepítés opcióra, illetve célszerű töltőre rakni a telepítés ideje alatt.

2014. júl. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
És nem tudjátok mikorra várható?
2014. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 b95 ***** válasza:
Konkrét dátumot nem lehet mondani, mert ez több tényező függvénye. Meg fogod kapni, türelem. ;-)
2014. júl. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem a kedvenc időtöltésem a várakozás. Türelmetlenül várom.:)
2014. júl. 4. 20:11
 5/6 anonim válasza:

Hivatalosan idén június 24-én adták ki a 8.1-es verziót világszerte. Ettől a naptól számított 36 hónapon keresztül tart a jelenleg WP8-as rendszerű telefonok WP8.1-re való átállása.

A magyarországi Lumia vagyépp Windows Phone-t használóknak még várniuk kell kb. július 26-ig, legkésőbb augusztus elejéig, míg elérhetővé válik náluk is az új platform (az hogy ez időtartamon belül mikor jelenik meg, az már szolgáltatófüggő).


Lehet naponta nézegetni a telefont, hogy talál-e frissítést, de július 26-ig feleslegesnek tartom.

Legyünk türelmesek, ne próbáljunk hackelt verziót telepítgetni telefonunkra és ne Preview For Developers-es verziót tegyük fel, mert arra a későbbiekben nem valószínű bugfixes... Szóval, csak türelem. :)

2014. júl. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tartalmas válaszodat. Így mar jobb, mert nem kell keresgélnem összevissza.
2014. júl. 6. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!