Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Note 3-hoz ajánlanátok olyan...

Note 3-hoz ajánlanátok olyan headset-et amivel tudom léptetni a zenét, hogy ne kelljen folyton feloldani a képernyőt hozzá és a telón léptetni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyári?

Én most rendeltem amúgy a Sound MAGIC E10M-et, ahhoz van ilyen gomb. Viszont a legolcsóbb az lenne, ha letöltenéd a powerAMP-ot és ott be lehet állítani, hogy ha a hangerő gombot nyomod hosszan, akkor váltson zenét.

2014. júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mármint mi a gyári? A telóm vagy amit keresek hozzá? :) A telóm gyári ha erre gondolsz. Fuu play áruházból vagy honnan lehet leszedni? az jó lenne nekem :)
2014. júl. 3. 15:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyári headset, amit a telefonhoz kapsz. Nekem Note 2-m van, és fura, de olyan headsetet kaptam hozzá, amin van ilyen gomb. :D

Igen, a GooglePlay-ből tudod leszedni, van ingyenes verziója, ami 30 napos próbaverzió, utána ha tetszik, akkor lehetőséged van megvásárolni 1000ft-ért, de vannak akciók, és ha elkapsz 1-t akkor 200ft-ért is lehet vásárolgatni ott.. :D

2014. júl. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!