Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen módszerekkel lehet...

Pitepeti kérdése:

Milyen módszerekkel lehet Nokia Lumia 520 telefont függetleníteni?

Figyelt kérdés

A lényeg, több darabról lenne szó, egyelőre csak 520-ak, angol szolgáltatókról kellene őket leválasztani. (Hozzáteszem, ez itt kint teljesen legális.)

No, mivel több darabról lenne szó, illetve heti rendszerességgel kellene pár darab, ezért nem akarom a High Streetre vinni

Természetesen fizetek is érte, nem kívánom ingyen, lényeg, hogy folyamatosan lenne teló, és aránylag olcsó legyen.



2014. júl. 3. 16:45
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el, hogy nincs rá módszer.
2014. júl. 8. 06:34
 2/2 anonim válasza:
én kérdeztem telefon szervizet,állítólag még nem lehet őket,nincs hozzá program,túl új még a telefon.pedig én is szeretném függetleníteni,mert a Telekom szolgáltató borzalmas.
2014. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!