Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520-hoz keresek...

Nokia Lumia 520-hoz keresek olyan media player-t, amibe bele lehet tekerni. Létezik ilyen lejátszó? Ha igen, honnan lehet letölteni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 3. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
na ez engem is érdekelne, mert eddig nem sikerült ilyet találnom.
2014. júl. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Emberek ***** válasza:
WP 8.1-en a gyári lejátszóban lehet. Sima 8-on szerintem csak a music+ van ami képes erre
2014. júl. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A régi lejátszóban is lehet tekerni (hosszan nyomod a lapozó gombokat), egyébként igen, 8.1-ben majd a sávba koppintba is bele tudtok majd tekerni.
2014. júl. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!!!! :)

Hosszan lenyomva, tényleg bele lehet tekerni! :) Ezt eddig sajnos nem tudtam. :(

2014. júl. 3. 20:34
 5/6 anonim ***** válasza:
A frissites hamarosan jon, egy-ket het, addig kibirod? :)
2014. júl. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Emberek ***** válasza:
#3 Valóban, igazad van. Csak én már a 8.1-es rendszert nyúzom kb mióta megjelent, ahhoz vagyok szokva
2014. júl. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!