Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Le tudnátok írni hogy hogy...

Le tudnátok írni hogy hogy lehet frissiteni az androidot?

Figyelt kérdés
samsung galaxy minim van 2.2 android van rajta légyszi segítsetek FONTOS köszi

2014. júl. 3. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. júl. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi még annyit hogy itt milyen programot kell letölteni?
2014. júl. 3. 21:23
 3/7 anonim válasza:

Nem kell hozzá semmilyen program,mondom,mit csinálj:

1.:csinálj egy Samsung fiókot.

2.:menj be a Beállítások [A telefon névjegye] lehetőségbe,majd ott találod a [Szoftver frissítés]-t.

3.:ide kell majd a Samsung-fiók,mert csak azután tudsz frissíteni,miután itt bejelentkeztél.

4.:sok újdonságra azért ne számíts

2014. júl. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A "Beállítások"-róla már a telefonon kell csinálni.
2014. júl. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csináltam samsung fiókot és rámentem hogy software frissités és azt irja ki hogy nincs elérhető frissités és a haveromnak xperia minije van őneki is ezt irja ki de ő letöltött a gépre valami programot és ott meg tudja frissiteni. te nem tudsz valami programot galaxy minihez?
2014. júl. 3. 22:59
 6/7 anonim válasza:
Ha a telefonod azt írja ki,hogy nincs rá frissítés,akkor azt azért teszi,mert a telefon hardveres felépítése nem jó környezet az új szoftvernek.Szerintem inkább szerezz egy újabb telefont,VAGY rootold ki(de az már megint más tészta)
2014. júl. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és hogy kell rootolni leírnád?
2014. júl. 4. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!