Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert van ez a telefonommal?...

Miert van ez a telefonommal? Nokia L521

Figyelt kérdés
Letoltok egy zenet aztán megtobbszorozodik de ha az egyiket letorlom akkor ami marad(gyan az) azmeg nem játszható le..3x van ugyan az nem is egy zenének de nem törölhetem le :( es a kepeknel meg vagy meg 8x osodnak a kepek a regebbiek is..letoroltem ugy h egyet hagytam mindbol de aztán megtobb lett...wtf ?

2014. júl. 3. 23:03
 1/8 10inchhero válasza:
ugyanez a problémám van L520-on is. egyetlen megoldást találtam eddig: dugd fel gépre, törölj le mindent és húzd vissza.
2014. júl. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8.1-gyel megszűnik ez a probléma, amúgy lehet az alacsony sebességű SD-kártya a hiábja.
2014. júl. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Holnap ugyis lecserelem ot-995 re tudom,nemjobb...de nekem az kell...mar idegesito
2014. júl. 3. 23:19
 4/8 A kérdező kommentje:
1 év alatt androiddal soha nem volt ilyen...egy hónapja van wp-m
2014. júl. 3. 23:20
 5/8 10inchhero válasza:
hát, én nem adnám egyik IoS-os vagy Androiod cuccért se, ez az egyetlen pici hibája van.
2014. júl. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is megvárnám a helyedben a 8.1-et (vagy feltenném: [link] )... köröket ver az Alcatelre, de te tudod.
2014. júl. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jolvan..de nekem AZ kell AZ android miatt...es ezt talaltam legolcsobbnak...3 honapnal tovabb ugyse lessz nallam..
2014. júl. 4. 00:18
 8/8 anonim ***** válasza:
En pont arrol csereltem 520-ra. Hidd el, nem eri meg Androidra váltani, az avtelefon pedeig,kifejezetten gagyi. Foleg ha hivatalosnak ujabb romot teszel ra.
2014. júl. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!