Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az ebay-en levő telefonok...

Az ebay-en levő telefonok amiket meg lehet ugye rendelni azok igaziak vagy clone telefonok?

Figyelt kérdés
mert szeretnék rendelni ebay-ről telefont,csak nemtudom hogy azok igaziak vagy csak utanzatok? ugyanannyit tudnak a clone telefonok is vagy nem?
2014. júl. 4. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Most szépen kapcsold ki a gépet, aludj rá egyet, majd gondold át mekkora égbekiáltó f#szságot kérdeztél.
2014. júl. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ilyen aberralt valaszokat nem kertem,hanem a kerdesemre a valaszt,annyit kerdeztem hogy az ebayen talalhato telefonok azok clone telefonok vagy normalis marka telefonok(samsung,sony,stb.)

mivel fogalmam sincs errol a dologrol 16 evesen igy jogtalanul kezdesz el aberráltkodni,na mind1


Szoval van aki meg tudná mondani nekem aki tapasztalt ebay vásárló?

2014. júl. 4. 09:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért kédeztél butaságot mert az ebay csak egy gyűjtő oldal (olyan mint a való életben egy piac,ahova a kereskedők kiviszik az árujukat).. ezt így nem lehet megválaszolni,mert mindenki mást árul.. vannak ott klón telefont kináló eladók, de vannak. eredeti telfonok is
2014. júl. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

16 évesen csak nem lehetsz ennyire ostoba.

Szerinted az ebay micsoda?

Egy telefonáruház?

Az ebay egy aukciós oldal, egy piactér, millió eladóval (magán és vállalkozások is).

Van többmillió telefon, azok között vannak eredetiek meg nyilván hamisítványok is.

Az meg, hogy szerinted egy clone telefon ugyanannyit tudhatna, mint egy eredeti, az szintén csak a te értelmi szintedet jellemzi.

2014. júl. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!