Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemény a SAMSUNG GALAXY S3...

Vélemény a SAMSUNG GALAXY S3 telefonról? Mennyit bír? Nem fagy le? Meséljetek róla

Figyelt kérdés

2014. júl. 4. 17:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

lefagyni sokszor lefagy, kevés bele az egy giga ram.

ha mindenképpen s3-at akarsz, akkor s3 lte-t vegyél, abban 2 giga ram van, de annak az árából kijön egy s4 ami már sokkal jobb

2014. júl. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az s4 sokkal jobb?De miben különbözik?
2014. júl. 4. 18:02
 3/11 anonim ***** válasza:

ha ennyire nem értesz hozzá, minek neked csúcsteló?

messenger, facebook, viber ezek mennek egy lumia 520-on is...

volt s3-am meg most s4-em van, hidd el ég és föld.

2014. júl. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem egy S4-es van. Láttam és kezeltem is mér S3-ast, bár nem sokáig.

Amit viszont tudok: Kolléganőm S3-a (2 hónapja vehette, én az enyémet olyan 4-5) néha egy nap alatt lekúszik 100%-ról 50-re úgy, hogy csak telefonál kettőt vele. Hozzá se nyúl máskülönben. Nekem az eddigi rekordom 2 nap 17 óra volt, de abban csak 2-3 telefonálás volt, és tényleg csak a polcon pihent. Amúgy szépen bírja egy napig, ha nyúzod, de akkor este már tudi dugi 230-ba!

Amúgy procija is gyorsabb, Full HD kijelző, kompatibilis vele a Gear (S3-ban nem vagyok biztos).

Így hirtelen ennyi.


26/F

2014. júl. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ha ennyire nem értek hozzá..pf kérlek mert te vagy az okos segítséget kértem nem lecseszést nagyon tudnék örülni ha nem szólnál be. a másik kettőnek köszönöm.igazából s3 telót szeretnék de sok rosszat hallok róla.
2014. júl. 4. 18:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Volt S3-mam most S4-em van és már az S3-kor is éreztem hogy erős hiányosságai vannak.1GB RAM nagyon kevés,főleg hogy rengeteg ramzabáló funkció van a telóban.S4-el azonban minden probléma megoldódott.A 2GB RAM már elégnek bizonyult, szvsz az S4 jobban is kezeli azt.Ha S3-at akarsz akkor tényleg csak az S3 LTE-t vegyed a RAM miatt.
2014. júl. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De kevés az 1 gb de ezt hogy értitek már mint bitztos kevés az olyan embereknek akik munkához használják de én 16 éves vagyok és gondolom olyan sok mindenre nem használnám akkor nem lenne elég az 1gb?
2014. júl. 4. 21:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Gondolom te játszanál rajta, arra meg főleg nem elég.
2014. júl. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nem elég, hidd el

ha nyomatod a zenét+facebook+messenger, már érzed hogy lassú

meg ahogy írták játékra meg főleg kevés

2014. júl. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem játék elmondom miket töltenék le:viber,facebook,messenger,skype,retrica gift camera, ezeket tuti ja meg a pou
2014. júl. 5. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!