Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S Advance...

Samsung Galaxy S Advance telefonra KitKat android?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb. másfél éve vettem ezt a csodatelefont a trémobiltól, alapból 2.3.6-os androiddal. Nagy csodákat vártam amikor bejelentették, hogy le lehet tölteni a 4.1.2 (Jelly Bean) verziót. No de, ezután jöttek a problémák. A telefon azóta egy ***. Fagy, szaggat; tehát meg van halva.

Nézegettem neten a legújabb Kitkat verzióját az androidnak 4.4.2 vagy 4.4.3 talán.

Van itt olyan akinek ez van a telefonján, vagy még a gondolatot is elhessegessem?

Bírná e a vas, ha a jelly beannel küszködik. Még arra gondoltam, nem e a tmobile rontotta el, mert belepiszkált a sok alkalmazásával.


Köszi előre is.



2014. júl. 4. 22:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Jb-hez is gyenge...
2014. júl. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha jól van optimalizálva a ROM, akkor szerintem bírni fogja.

Egyébként a KitKat alapból kevesebbet igényel hardveresen, mint a JB.

Csak a szolgáltatók elk*rják a frissítéseket.


Szerintem egy próbát megér...

2014. júl. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

Én egy jópár custom rom-ot kipróbáltam már ezen a telefonon és tapasztalatokból mondhatom, hogy 4.3.1-et és a 4.3-as verziókat hanyagold mert lassúak és tele vannak buggal. Én a AOSB-rom ot ajánlom(KitKat 4.4.3)

Vagy a CM 10.1 (ez a legstabilabb)

Itt egy kis segítség :) : [link]

AOSB KitKat: [link]

CM 10.1 : [link]

Sok sikert :) Ha kell segítség vagy valamit tudni szeretnél írj nyugodtan :)

2014. júl. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, és a biztatást!

Akkor ma mindenképpen megpróbálok ROM-ot cserélni.

2014. júl. 7. 08:31
 5/13 A kérdező kommentje:

Nos, sikerült váltanom CM 10.1-re.

Azóta pörög ezerrel, tehát boldogság van! :)


Ha valaki szintén úgy járt, mint én az S Advancéval, hogy elcseszték neki, akkor ajánlom a cserét. Akár csak kernel csere, vagy rom csere is.

2014. júl. 10. 17:39
 6/13 kilroy ***** válasza:

Szervízben mindig elcseszik:S Ezért ajánlom az odin -t frissítéshez (van wipe opció) mindig.

De igen, egy kitkat rom jó választás vagy a Light JB:)

2014. szept. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Valaki le tudná írni nekem részletes, hogyan is kell ezt megcsinálni? Addig oké, hogy letöltöm a ROMot, utána a gapps-ot majd ezt kicsomagolom a teló sd kártyájára. De azt nem tudom, hogy kell rátenni egy másik recovery-t. És a többi lépést sem sajnos. Előre is köszi
2014. szept. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A telót kell rootolni?
2014. szept. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És még annyit, hogy ha visszaakarom rakni a t-mobile-os jelly bean androidot amit most van rajta (ez csak akkor esedékes, ha mégse olyan nagyon jó és tele van hibával), akkor ugyanúgy kell, mint a felfele frissítésnél?
2014. szept. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Keny20 nekem is ez a problémám.. :D
2015. jan. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!