Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri idén Xperia P-t venni?

Megéri idén Xperia P-t venni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy Xperia P-t venni csak azt nem tudom hogy van-e nála jobb telefon ugyanebben az árkategóriában.Előre is köszönöm.

2014. júl. 5. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Xperia L vagy ha van pénz SP
2014. júl. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kurbaszov ***** válasza:
Dettó.
2014. júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 isodoh válasza:

A kettő közül inkább az Sp legyen....frissebb és jobb a L-nél!Ha rangsorolnom kéne!

1.Sp

2.P

3.L

Nekem P-m van,anno mikor telefont akartam venni,akkor úgy mentem be mobilhoz,hogy egy L-et szeretnék venni!Az eladók lebeszélt róla....meg fogtam mind kettőt a kezembe,és hát óriási volt a különbség!(A P full hd-s kijelzővel és fénykép/videó rendelkezik!)

De most tuti Sp-t vennék....

2014. júl. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is P-m van, még a legelején vásároltam. Semmi baja nincs, az aksija is bírja rendesen, pedig napi szinten használom.
2014. júl. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!