Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobil facebook belépés?

Mobil facebook belépés?

Figyelt kérdés

Átállítottam a biztonsági beállításokat facebookon, hogy kérjen kódot belépésnél. Viszont észrevettem, hogy telefonon rohadtul szedi a pénzt az ingyenes 0.facebook.com oldalon.


Most visszaállítottam, hogy ne kérjen kódot, de továbbra is biztonságos módban maradt a telefonon és szedte a pénzt. Eltávolítottam a megbízható bejelentkezések közül a telefonom. Utána újra megpróbáltam belépni, facebookon engedélyt is adtam, de mégsem lép be.


Szóval:

1, Hogy tudom ezt a biztonsági dolgot kikapcsolni?

2, Hogy tudok egyáltalán belépni telefonról?



2014. júl. 5. 11:21
 1/3 anonim válasza:

töltsd le playstore-ból az ingyenes alkalmazást, és akkor wifivel 100%-ig ingyenes (az internetért meg úgyis fizetsz)

((a biztonsági dologhoz nem értek, bocs))

2014. júl. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Amennyiben eltávolítottad a megbízható bejelentkezések közül a telefonodat, abban az esetben konkrétan azt jelezted a facebook fiókodban hogy az egy illetéktelen eszköz, ezért teljes mértékben letiltotta a készüléket a további belépéstől. Ebből kifolyólag onnan már nem tudsz belépni.
2014. júl. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A telefonom nem wifis sajnos :/

Szóval többet sehogy sem tudok bejelentkezni róla? Hogy máshogy lehetett volna kikapcsolni a biztonságos bejelentkezést, hogy ne szedje a pénzt?

2014. júl. 9. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!