Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S! Győrben a fehérvári...

S. O. S! Győrben a fehérvári úton az interspáron belül a t-mobie-ban kapható Samsung Galaxy Express fehér színben? Vagy Samsung Galaxy Ace3, szintén fehérben?

Figyelt kérdés
Kerestem google-n de nem találom. Ha esetleg tudtok abban segíteni, leírnátok a szombati nyitva tartásukat? Nagyon szépen köszönöm előre is, és remélem tudtok segíteni, mert sürget az idő, de semmit nem találok googlen :/ kösziii

2014. júl. 5. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Mégis honnan a búbánatból tudjuk? Mi a francért nem tudsz bemenni és megkérdezni? Amúgy meg bemész, és ha nincs, akkor megvárod a következő szállítmányt, és akkor megveszed. Ennyi az egész.
2014. júl. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, de tudtommal ez az oldal azért van, hogy választ kapjunk a kérdéseinkre. Akkor is, ha a legidétlenebb is. És azért nem megyek be, (nem mintha rád tartozni) nem éppen Győr közelében lakok, és a benzin ára sem igazán alacsony. És igen, megvárhatnám a következő szállítmányt, de ha én adom érte a pénzt, akkor had én döntsem el, hogy mikor akarom megvenni :) Lassan már ott tartunk, hogy ide sem lehet kiírni egy kérdést, mert egyszerre jönnek azok, akik olyan viccesnek hiszik magukat, hogy nekiállnak oltogatni, és akkor már nyugodt szívvel fekszenek le aludni, mert abban a tudatban vannak, hogy ma is sikerült összetörni valakinek a lelki világát. Sajnálom azt, hogy ebbe a generációba születtem, és hogy ami 13 éves kis "trollokkal" vesznek egy kalap alá. :) Nem is értem, hogy miért van még ez az oldal. Itt is csak az megy, hogy "menj és nézd meg." "nincs Google-d?" Ha nem tudsz választ adni, akkor nem muszáj rákattintanod a Válasz Küldése gombra. Semmi sem kötelező. De azért köszönöm szépen a válaszod. Gazdagabb lettem ezzel az élménnyel, ami neked köszönhető, szóval köszönöm. További szép, kérdésnélküli életet :))
2014. júl. 5. 13:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Már megszünt az a bolt.
2014. júl. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!